Le CoOn (FRA) ja Titoks (EST) 26.09.2018 kell 19.00

Jazz.ee ja Jazzclub WALK esitlevad: 

EST-FRA Jazz Fest: Le CoON/Titoks LE COON (Prantsusmaa) 

Francois Badeau – diatooniline akordion
Elie Dalibert – altsaksofon
Mateo Guyon – löökpillid & vibrafon 

Le CoON on 2013. aastal kolmest erisugust esteetikat hindavast muusikust moodustunud koosseis. Ansambel, mis on mõjutatud nii traditsioonilisest-, pop- kui improvisatsioonilisest muusikast, pakub kuulajale vahetu ja sütitava muusikalise elamuse. Diatoonilise akordioni, saksofoni, trummide ja vibrafoni kooskõlast sünnib filmimuusikat meenutav unistuslik helimaastik. 

facebook.com/LeCoonmusic 


TITOKS (Eesti) 

Kristjan Rudanovski – viiul
Jaanis Kill – kitarr
Robert Nõmmann – kontrabass 

Virtuoosne ja detailideni lihvitud, emotsionaalne ja meeleolukas kollektiiv söövib mällu kõigile, kes kasvõi korra on sattunud seda kuulama. Titoks koosneb kolmest sõbrast, noorest, aga juba üsna staažikast muusikust, kes tänu aastatepikkusele koosmängule on saavutanud ideaalse harmoonia nii mõtetes kui ka heliilmas.

Trio toob publikuni Django Reinhardti parimad palad, Raimond Valgre unustamatud meloodiad ning klassikamaailma ilusaimad kompositsioonid, seda kõike muidugi gypsy-jazzi võtmes. Titoksi improvisatsiooniline kahekõne ja virtuoossus tekitavad kuulajais emotsioone, mida on raske unustada. 

facebook.com/Titoksid Kontsert algab kell 19 ja toimub Hotell Metsises.

Piletid müügil kohapeal. Pileti hind 10 €, sooduspileti hind 7 €, alla 7. aastastele on sissepääs tasuta. Sooduspiletid kehtivad õpilastele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Kommentaarid

Populaarsed postitused